• Rvt. Râna Babaç Çelebi

Tutkularınızı Hayatınıza İnşa Ettiğiniz Bir 2019 Olsun


Biraz önce başka bir yeni yıl tebriği yazarken "tutkularınızı hayatınıza inşa ettiğiniz bir 2019 olsun" dedim.


2018, ben ve ailem için tam olarak böyle bir yıl oldu ve düşününce, bu hikayenin bir yerine dokunmuş olan siz dostlarımız için daha güzel bir yeni yılda dileği bulamadım.


Asos'taki minik koleksiyon bahçemize ek olarak, bu sene eşimin büyün özverisi ve emeğiyle, çiftliğimizde büyük ölçekte tıbbi ve aromatik bitki üretimine başladık.


Aromaterapi tutkumu, klinik aromaterapi eğitimi alarak bir üst seviyeye taşımaya başladım ve Sevgili Dr.Veteriner Hekim Fikret Memişoğlu ile aromaterapi pratiğini hayvan sağlığında gerçekleştirdiğimiz çeşitli uygulamalarla, yeni bir platforma taşıdık.


Senelerdir verdiğim kurumsal eğitimlerimi, çeşitli marka/mekan işbirlikleri ile daha ulaşılabilir hale getirdim/getiriyorum.


Ağustos ayında CerciYusuf.org'a açtığımız "bitki özleri kütüphanesi" ve her platformda tekrar ettiğimiz "doğal demek zararsız demek değildir" mottomuz ile; insanları, doğanın bizlere armağanı olan bitkisel materyalleri doğru ve bilinçli kullanmaya teşvik etme adına, büyük bir adım daha attık.


Tüm bunlara ek olarak, bu paylaşımın en altında göreceğiniz ve 2019'da sizlerle paylaşacağımız bir çok projenin temellerini attık, attıyoruz.


Kısacası bizler tutkularımızı hayatımıza inşa ettiğimiz bir 2018'i heyecan ve mutlulukla kapatırken, sizlere de sevdiklerinizle beraber sağlık ve huzur dolu bir yeni yıl diliyoruz.


Aromaterapist Rvt. Rana Babaç Çelebinatura medica
Türkiye'nin İlk Tıbbi & Aromatik Bitkiler Kütüphanesi
© 2020 Bütün hakları saklıdır.
Yönetim Yeri:
Yeşilce Mah. Emirşah Sok. No:21 
4.Levent Sanayi Kağıthane İstanbul 
3%20copy_edited.png