• Rvt. Râna Babaç Çelebi

II.Uluslararası Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp Kongresi'nin Tarihleri Belli Oldu

En son güncellendiği tarih: 5 Kas 2019Cumhurbaşkanlığının himayelerinde, Hanımefendinin Onursal Başkanlığında ve Dünya Sağlık Örgütü işbirliğiyle düzenlenen II. Uluslararası Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp Kongresi ve Fuarının tarihleri belli oldu.


İlki genel temalı olarak 19-22 Nisan 2018 tarihlerinde düzenlenen GETAT Kongresi ve Fuarının ikincisini, “Kronik Hastalıklarda Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp Uygulamaları” teması ile 24-27 Nisan 2019 tarihlerinde İstanbul’da düzenlenecek.


Yüksek düzeyde ulusal ve uluslararası katılımın olacağı ve dört gün sürecek olan kongrede, geçen sene olduğu gibi, alanından uzman konuşmacılar, bildiriler, posterler, çalışma grupları ve ödüller yer alacak.

Kongre etkinlikleri kapsamında Kongre ile eş zamanlı olarak halka açık gerçekleşecek Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp Fuarında; kamu kurum ve kuruluşlarının yanı sıra kamu yararına faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşlarının tanıtım stantları ile kamuoyunun geleneksel ve tamamlayıcı tıp uygulamaları konularındaki farkındalığı arttırılacak. Yerli ve yabancı ticari işletmeler tanıtım ve bilgilendirme faaliyetlerinde bulunacakları alanın oldukça ilgi çekmesi bekleniyor.


natura medica
Türkiye'nin İlk Tıbbi & Aromatik Bitkiler Kütüphanesi
© 2020 Bütün hakları saklıdır.
Yönetim Yeri:
Yeşilce Mah. Emirşah Sok. No:21 
4.Levent Sanayi Kağıthane İstanbul 
3%20copy_edited.png