• Rvt. Râna Babaç Çelebi

Tarladan Hasata Aromaterapi Festivali 28-30 Haziran Tarihleri Arasında BAÇEM'de Gerçekleşiyor

En son güncellendiği tarih: 5 Kas 2019


İlki geçtiğimiz sene gerçekleştirilen “Tarladan Hasada Aromaterapi Festivali” bu yıl ikinci kez 28-30 Haziran tarihleri arasında, benim de Yönetim Kurulu Yedek Üyesi olduğum Aromaterapi Derneği’nin katkılarıyla ve BAÇEM Şube Müdürü Sevgili Nazım Tanrıkulu’nun büyük emeğiyle Balıkesir Belediyesi, Kırsal Kalkınma Dair Başkanlığı tarafından ikinci kez hayata geçiriliyor.


Üstelik bu sene içerik kapsamı daha da genişletilmiş!


Festival süresince, BAÇEM’in rengarenk tıbbi ve aromatik bitkilerle bezeli, mis kokulu bahçelerinde bir yandan hasat yapılırken bir yandan da uzmanlar tarafından tıbbi ve aromatik bitkilerin ve bitki özlerinin şifası konuşulacak, keyifli atölyeler gerçekleştirilecek.


Festivalin birinci gününde ben de çok sevilen doğal parfüm atölyemi gerçekleştireceğim, ikinci gününde ise Prof.Dr.Murat Kartal'ın başkanı olduğu oturumda evcil hayvanlarda aromaterapi konusunda yapılan uygulamalardan ve klinik çalışmalardan bahsedeceğim.


Festivalin detaylı programı için buraya tıklayabilirsiniz.


Ücretsiz ve herkese açık olan “Tarladan Hasada Aromaterapi Festivali” için BAÇEM’in sosyal medya sayfalarını ve/ya web sitesini ziyaret ederek ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.


Tarladan Hasata Aromaterapi Festivali'ne kaydını bu bağlantıyı kullanarak gerçekleştirebilirsiniz. Kaydınızı 21 Haziran tarihine kadar tamamlamayı unutmayın!

natura medica
Türkiye'nin İlk Tıbbi & Aromatik Bitkiler Kütüphanesi
© 2020 Bütün hakları saklıdır.
Yönetim Yeri:
Yeşilce Mah. Emirşah Sok. No:21 
4.Levent Sanayi Kağıthane İstanbul 
3%20copy_edited.png