top of page

‘’Sen Çerçi Yusuf’sun ve unutma bir Çerçi’de her derde deva vardır, ölümden başka’’


Çerçi Yusuf'un bir at arabasının arkasında başlattığı sanatı, 1910 yılında açtığı ve bugün birinci evliliğinden oğlu Nadir Çerçi'nin geniş ailesi mensupları tarafından işletilmeye devam eden tarihi dükkan ile varlığını sürdürmektedir. Ayrıca yine Nadir Çerçi'nin oğlu,  Çerçi Yusuf'un kendi ismini taşıyan torunu Yusuf Çerçi de, Adana Atatürk Caddesi'nde bulunan modern dükkanında dede mesleğini yaşatmaya devam etmektedir.

YASAL AÇIKLAMALAR 

⚜️ "Tarihi Dükkan" sayfası aile tarihimizin bir parçası olarak bu sitede yer almaktadır.

⚜️ CerciYusuf.org ile Çerçi Yusuf'un direkt ailesi veya akrabaları tarafından işletilen tarihi dükkan/dükkanlar, benzeri ve/ya farklı ticarethaneler arasında resmi, ticari veya organik herhangi bir bağ bulunmamaktadır.  

⚜️ Hiçbir ticari amaç gütmeyen ve tamamen bir miras projesi olarak tasarlanan CerciYusuf.org'un yasal sahibi ve resmi sözcüleri Sevil Çerçi Babaç ve Rana Babaç Çelebi'dir.

⚜️ Site ve içeriği ile ilgili, Sevil Çerçi Babaç ve/ya Rana Babaç Çelebi'ye ait olmayan açıklamalardan doğacak tüm olumsuzluklar açıklama sahiplerine ve ilgili haberi yayınlayan mecralara aittir.

⚜️ 14-17 Eylül tarihlerinde İhlas Haber Ajansı kaynaklı olarak, online ve Adana yerel basınında çıkan haberlerle hiç bir ilgimiz yoktur. 

⚜️  CerciYusuf.org'un resmi sözcülerine yöneltmek istediğiniz bütün istek, öneri ve basın talepleriniz için ask@aromaterapi.co adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Çerçi Yusuf Dededen Toruna Tarihi Dükkan
bottom of page